fb
fb
Kontakt

Serwis

Dla Państwa potrzeb oferujemy również serwis elektronarzędzi profesjonalnych.

serwisNie zamykamy się na żadną markę i służymy ofertą dla napraw i serwisu pogwarancyjnego najlepszych światowych liderów rynku elektronarzędzi profesjonalnych takich jak Makita, Metabo, Hitachi, Bosch, Perles i wiele innych. Każde zapytanie preferujemy uzgadniać telefonicznie a najlepiej zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy w Siemianowicach Śląskich (zobacz jak do nas trafić w dziale kontakt). Tam uzyskać można wszelakich informacji na temat problemu z jakim Państwo się do nas zgłoszą.
 Ze względu na specyfikę i różnorodność urządzeń jakich napraw i serwisowania się podejmujemy, obiecujemy każdego klienta traktować indywidualnie i w najbardziej profesjonalny sposób.Zapraszamy, więcej informacji pod numerem telefonu (032) 765 18 89 (lub tel. kom.: 0 600 356 147)

 

Powered by 

Strona internetowa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ilustracje i teksty nie są wiążące.

X W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli pliki nie są blokowane, to oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Użytkownicy mogą samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.